כלמוביל יבואנית מרצדס ספרינטר להיסעים נותן את המענה הטוב ביותר עם מגוון תצורות שמאפשרות התאמה מדויקת לצרכי הלקוחות בשוק הישראלי.

מרצדס ספרינטר בולט תודות לעיצוב, לרמת הגימור, למנועים החזקים והיעילים ולביצועים המרהיבים. מסחרית של מרצדס מבטיחה ללקוח נסיעה נוחה ובטוחה והתאמה למגוון משימות בצורה מושלמת.

רמות סוכנויות ביטוח בע"מ הינה סוכנות הביטוח המובילה והגדולה בביטוחי רכבי הסעה בישראל. 

 

 

על פי דירוג D&B של צמרת העסקים בישראל לשנת 2021, Duns100 , דורגה רמות בין 10 סוכנויות הביטוח הגדולות בארץ.

 

 

אנו ברמות מספקים פתרונות מתקדמים לענף ההיסעים ומעניקים שירות ממוקד ואישי ללקוח, הן ברמה העסקית והן ברמת הפרט.

 

 

הסוכנות פועלת מול חברות הביטוח הגדולות והמוכרות בארץ ובעולם בהיקפים נרחבים ועל-כן נהנים לקוחותינו מתנאים ייחודיים, ממגוון תוספות והטבות וכמובן, מתעריפים אטרקטיביים ומוזלים במיוחד.

 

ייעוץ בתחום דיני העבודה  (חוקי העבודה, ההסכם הקיבוצי הענפי, הליכים משפטיים ועוד). 

 

ייעוץ ראשוני, ללא תשלום, יינתן על ידי משרדו של עו"ד יונתן פסי בתיאום מראש בלבד.

 

 

לצורך קיום פגישות בכנס היסעים  תיאום ייעשה באמצעות אתי יקותיאל:

טל'  03-5611757

מייל: office@passylaw.com 

 

משך כל פגישת ייעוץ כ- 20 דקות .

להבות ייצור ומיגון מקיבוץ להבות הבשן שבגליל העליון הינה היצרנית הוותיקה והמובילה בישראל של ציוד ומערכות לגילוי, כיבוי ומיגון אש.

 

בכשבעים שנות פעילות צברה להבות ניסיון עשיר וידע מקצועי רחב במגוון פתרונות ויישומים מתקדמים בתחום גילוי וכיבוי האש.

 

ללהבות פעילות בינלאומית ענפה בתחומי מערכות הכיבוי לאוטובוסים, רכבות וציוד מכני הנדסי, למערכות כיבוי למטבחים ולמגוון יישומים מורכבים בתחומי התשתית והתעשייה.

 

מוצרי החברה עומדים בתקני האש המחמירים הנדרשים בישראל ובעולם.

BUSSHIELD מערכות כיבוי אש לאוטובוסים, רכבות וכלים ניידים הנושאת את אישור התקן האירופאי החדש של UN -R 107, מאפשרות גילוי וכיבוי אש אוטומטי במנועי אוטובוסים ורכבות.

 

מערכת הכיבוי האוטומטית מגלה באמצעות גלאיDELTA  המותקן בתא המנוע של האוטובוס או בקרון הכוח של הרכבת, ומכבה את האש במהירות וביעילות ומונעת ממנה להתפשט לשאר חלקי האוטובוס או הרכבת. 

באמצע שנות השבעים החל קואופרטיב דן לייבא לישראל את האוטובוסים של מאן שהביאו עימם מפרט לא מוכר עד אז, כולל ריטרדר, רצפה נמוכה ובעיקר פעולה שקטה.

 

 

בנוסף לאוטובוסים העירוניים, יובאו גם אוטובוסים לתיירות עבור יונייטד טורס וגם לקווים הבין־עירוניים שנוספו לדן עם השנים. 

 

 

בהמשך, יובאו אוטובוסים מוגמרים של מאן מיצרני מרכבים כמו איריזר, אבל רובם הורכבו בארץ, ע"י הארגז ומרכבים. ההיצע של מאן בישראל בתחום התחבורה הציבורית גדל, וביותר ממובן אחד, עם הכנסתם לשירות של אוטובוסים מפרקיים.

 

 

לכתבה מורחבת אודות מאן הקישו כאן.

RYDE הינה חברה של מיזם טכנולוגי לניהול הסעות במסלול גמיש לארגונים ומתחמים עסקים שהוקמה בשנת 2007. החברה, נרכשה באחרונה על ידי קבוצת הרכב של יוניון מוטורס. 

 

מדי יום נוסעים בהסעות של רייד כ–80 אלף עובדים מ–200 ארגונים וחברות. ברשימת הלקוחות הוותיקים יותר של רייד אפשר למצוא את טבע, התעשייה האווירית, רפא"ל, שופרסל, אלביט, שירותי בריאות כללית, אסם, תנובה, דן, אגד ואסותא. החברה מבצעת כ–3 מיליון נסיעות בשנה, והמחזור השנתי שלה נאמד ב–650 מיליון שקל.

 

לכתבה מורחבת אודות RYDE הקישו כאן.

מובילאיי הינה מובילה עולמית בפיתוח טכנולוגיות ראייה ממוחשבת, לימוד מכונה, ניתוח נתונים, לוקליזציה ומיפוי בתחום מערכות עזר לנהג ומערכות נסיעה ללא-נהג.

 

הטכנולוגיה של מובילאיי מגבירה את רמת הבטיחות של הנמצאים בדרכים, מפחיתה את הסיכון לתאונות דרכים, מצילה חיים וחותרת לחולל מהפכה בחוויית הנהיגה באמצעות קידום נהיגה אוטונומית.

 

שבבי ה- EyeQ® והאלגוריתמים הייחודיים של מובילאיי מפענחים באופן מדויק את שדה הראיה כדי לצפות סכנות התנגשות בכלי רכב, בהולכי רגל, ברוכבי אופניים, במפגעים בדרך ובמכשולים אחרים.

 

מוצרי מובילאיי אף מזהים ומפענחים תמרורים, שלטים ורמזורים; סימונים בדרך כגון נתיבים, שולי דרכים, מחסומים וכדומה.

 

פרוף לוקחת את טכנולוגית אבטחת הרכבים צעד אחד קדימה, מצלמה בעיצוב מינימליסטי, ללא הפרעה לשדה הראייה בזמן הנהיגה.

 

מצלמה באיכות FULL HD, הקלטה בזמן נסיעה, צפייה בזמן חניה, ראיית לילה וזיהוי תקריות ומתן התראות בזמן אמת לאפליקציה בנייד.

מאיר חברה למכוניות הינה אחת מיבואני הרכב המובילים במדינת ישראל. המותגים אותם חברת מאיר מייבאת הינם וולוו, הונדה וז'ונגטונג.

 

 

וולוו אוטובוסים הינו מותג האוטובוסים הוותיק והמוביל במדינת ישראל הן בתחבורה הפרטית בדגמי סונסונדגי ואפולו והן בתחבורה הציבורית בדגמי מארס ופיוניר מתוצרת מרכבים.

 

 

ז'ונגטונג הינו מותג אוטובוסים סיני שחברת מאיר התחילה לייבא לפני מספר שנים ויש מספר לא קטן של לקוחות שנהנים מביצועי האוטובוס ומהשירות אותו חברת מאיר מספקת למותג.

 

 

למאיר חברה למכוניות, פריסת מוסכים רחבה במיוחד עם 15 מוסכים מורשים המספקים שירות לכלל לקוחות הרכב הכבד.

חברת איתוראן נוסדה בישראל בשנת 1994 והינה אחת החברות המובילות בעולם בפיתוח טכנולוגיות למתן שירותים מבוססי מקום.

 

חברת איתוראן נחשבת לגדולה בעולם בתחום איתור והשבת כלי רכב גנובים ומאז הקמתה השיבה רכבים בשווי כולל של עשרות מיליארדי שקלים ללקוחותיה ברחבי העולם.

 

החברה פועלת במדינות רבות ומשרדיה פרוסים בישראל, ברזיל, ארגנטינה, ארה"ב, קנדה, מקסיקו, קולומביה ומדינות נוספות.

 

מניות חברת איתוראן נסחרות בבורסת ניו יורק (NASDAQ) והחברה מעניקה שירותים מבוססי מיקום לכשני מיליון מנויים בארץ ובעולם.

 

TEN היא חברת הדלק החמישית בגודלה בישראל.

 

החברה עוסקת בייזום, הקמה ותפעול של תחנות דלק ומתחמי קמעונאות, ובאספקת דלקים בשיווק ישיר ללקוחות עסקיים.

 

החברה נוסדה בשנת 1991 בשם "מאור" על ידי החברה לפיתוח גוש עציון וכיום החברה בבעלות קרן ההשקעות הבינלאומית APAX.

 

כיום החברה מונה 69 מתחמי תדלוק מקריית שמונה ועד אילת שמשרתות מיליוני לקוחות בחודש אשר נהנים ממחיר תחרותי, שירות מעולה, אמינות וחדשנות.

 

 

לקוחות עסקיים נהנים משירות מיוחד הכולל איש מכירות אישי, תנאי אשראי ותנאי תשלום נוחים והטבות קמעונאות.

 

להצטרפות להסדרי תדלוק חייגו 8410*

טראקנט מספקת פלטפורמה מבוססת ענן לאופטימזציה של תובלה יבשתית עבור חברות המנהלות ציי רכב. הפלטפורמה מאפשרת התאמה חכמה בין מקום פנוי להובלה במשאית לבין מטענים ובכך משפרת את היעילות והרווחיות של החברות כמו גם מפחיתה את פליטת המזהמים והפגיעה באיכות הסביבה.

 

 

המערכת מורכבת מהרכיבים הבאים: פלטפורמת Trucknet (מתאימה אוטומטית לרכבים ריקים לבקשות קבלני משנה של חברות אחרות), TMS (תוכנת לוח זמנים פנימית לחברות תובלה), ממשק נהג (אפליקציה סלולרית לנהג), Tracker (אפליקציה סלולרית למשלוח מקצה לקצה, כרגע בפיתוח), Trucknet Telematics (ממשק מרכזי למערכות טלמטיקה שונות, בפיתוח).

 

לקריאה נוספת, הקישו כאן.

סגירת תפריט