פרופיל הארגון

על הארגון

ארגון חברות ההסעה בישראל נוסד כעמותה בשנת 2002 שמספרה הרשום 580392512 ופועל ע"פ חוק העמותות ובאישור ניהול תקין.

ארגון חברות ההסעה בישראל הינו הארגון היציג של כל חברות ההסעה במדינה מכוח הסכם קיבוצי שנחתם ב- 18 ביוני 2017, והסכם צו הרחבה שנחתם ב – 30 במאי 2018, מייצג את כלל חברות הסעה מכל התחומים כגון – הסעות מיוחדות לאנשים וילדים עם מוגבלויות, הסעת תלמידים, הסעת תיירים, הסעות למקומות עבודה במפעלים, משרד הביטחון, הסעת חיילים בתי חולים.

החברות הפעילות מפעילות ומשנעות כ-18,000 רכבים מסוגים שונים ומעסיקות כ-20,000 נהגים ועובדים המהווה את המשקל הסגולי האיכותי ורב ההשפעה.

הארגון פועל ורואה את טובת כלל חברות ההסעה ושואף לאגד את כלל חברות ההסעה במדינה קורת גג אחת של הארגון .

קשר ישיר למשרדי הממשלה

בשל רגישותו המיוחדת של הענף, היקפו והשינויים הרבים הנעשים בו בהליכי תקנות וחוק, נדרש מהארגון מאמץ עיקש, בלתי פוסק ונחוש אל מול משרדי הממשלה.

ארגון חברות ההסעה נמצא בקשר רציף עם כל משרדי הממשלה בלי יוצא מן הכלל וביניהם: משרד הביטחון, משרד החינוך, משרד התחבורה, משרד האוצר, משרד התיירות משרד העבודה וכל יתר משרדי הממשלה הנוגעות בדרך כזו או אחרת להסעות. בנוסף, הארגון מקיים קשר יומיומי עם רשויות, מוסדות, מרכז השלטון המקומי, חשכ"ל, לפי הצורך ולפי העניין. בנוסף, אנו חברים קבועים בוועדות הכנסת כשהן עוסקות בנושאי תחבורה, חוקים, תקנות, חברים בוועדות מקצועיות של משרד התחבורה ועוד.

בנוסף, נציגי הארגון חברים קבועים בוועדות הכנסת השונות העוסקות בנושאי תחבורה, חוקים, תקנות, וכן שותפים בוועדות מקצועיות של משרד התחבורה ועוד.

בתי משפט

נציגי הארגון פועלים גם בבתי המשפט כדי להדוף איומים או לקבל זכויות בדין, לפי עניין לטובת חברות ההסעה בישראל.

מכון התקנים

אנו חברים בוועדת מומחים במכון התקנים.

ההסתדרות

נציגי הארגון עומדים בקשר ישיר עם איגוד התחבורה בהסתדרות – היחידות האסטרטגיות, המחלקות הכלכליות וגורמים שונים נוספים.

 

קבלו את החדשות שלנו

הרשמה לניוזלטר שלנו

קבלו את העדכונים שלנו