על הארגון

ארגון חברות ההסעה נוסד כעמותה בשנת 2002 שמספרה הרשום 580392512.

 

 

הארגון הוא הארגון היציג בישראל של כל חברות ההסעה, הכולל יותר מ-630 חברות פעילות, המפעילות ומשנעות כ-22,000 רכבים מסוגים שונים ומעסיקות כ-25,000 נהגים ועובדים.

 

 

כיום, רשומות בארגון כחברות מן המניין כ-110 חברות הסעה, המהוות את המשקל הסגולי האיכותי ורב ההשפעה.

הארגון מייצג חברות הסעה בכל התחומים כגון: הסעת נכים, הסעת תלמידים, הסעת תיירים, הסעות למקומות עבודה, הסעת חיילים ועוד.

 

הארגון פועל כל העת לצרף את כלל חברות ההסעה. בכל מקרה כלל חברות ההסעה בישראל מחויבות מתוקף חוק ומתוקף צווי הרחבה בתשלום מס חבר לארגון.

קשר ישיר למשרדי הממשלה

בשל רגישותו המיוחדת של הענף, היקפו והשינויים הרבים הנעשים בו בהליכי תקנות וחוק, נדרש מהארגון מאמץ עיקש, בלתי פוסק ונחוש אל מול משרדי הממשלה.

ארגון חברות ההסעה נמצא בקשר רציף עם כל משרדי הממשלה בלי יוצא מן הכלל וביניהם: משרד הביטחון, משרד החינוך, משרד התחבורה, משרד האוצר, משרד התיירות, משרד העבודה וכל יתר משרדי הממשלה הנוגעים בדרך כזו או אחרת להסעות המונים. בנוסף, הארגון מקיים קשר יומיומי עם רשויות, מוסדות, מרכז השלטון המקומי, חשכ"לים, ההסתדרות, בתי דין ואח' לפי הצורך ולפי העניין.

 

בנוסף, נציגי הארגון חברים קבועים בוועדות הכנסת כשהן עוסקות בנושאי תחבורה, חוקים, תקנות, חברים בוועדות מקצועיות של משרד התחבורה ועוד

בתי משפט

נציגי הארגון פועלים גם בבתי המשפט כדי להדוף איומים או לקבל זכויות בדין, לפי העניין  – לטובת חברות ההסעה בישראל. רק באחרונה הושבו לחברות ההסעה מיליונים כתוצאה מהסדר פשרה.

 

בימים אלו אנו נערכים לקראת הליך משפטי רחב היקף, שתכליתו השבת כספים לחברות הסעה שעבדו ברשויות מקומיות

משרדי הממשלה

ארגון חברות ההסעה נמצא בקשר רציף עם כל משרדי הממשלה בלי יוצא מן הכלל וביניהם: משרד הביטחון, משרד החינוך, משרד התחבורה, משרד האוצר, משרד התיירות משרד העבודה וכל יתר משרדי הממשלה הנוגעות בדרך כזו או אחרת להסעות המונים. בנוסף, הארגון מקיים קשר יומיומי עם רשויות, מוסדות, מרכז השלטון המקומי, חשכ"לים, ההסתדרות, בתי דין ואח' לפי הצורך ולפי העניין. בנוסף, אנו חברים קבועים בוועדות הכנסת כשהן עוסקות בנושאי תחבורה, חוקים, תקנות, חברים בוועדות מקצועיות של משרד התחבורה ועוד.

מכון התקנים

אנו חברים בוועדת מומחים במכון התקנים.

ההסתדרות

נציגי הארגון עומדים בקשר יומיומי וישיר עם ההסתדרות אגף היסעים, עם היחידות האסטרטגיות, המחלקות הכלכליות ואח'

סגירת תפריט