נושאים חשובים על סדר היום של הארגון המטופלים מול משרד התחבורה

ארגון חברות ההסעה מטפל מול משרד התחבורה  בימים אלה במספר נושאים העומדים על הפרק:

צמצום וריכוז פעילויות במבחן שנתי (טסט) – נכון להיום, לכל ההתקנות נדרש אישור ע"פ החוק שמבוצע ע"י גורמים שונים ובמקומות שונים המסרבלים ומבזבזים זמן בכל הקשור לקבלת האישורים למערכות – כגון: מערכת איתוראן, מערכת שכחת ילדים, מערכת בלמים, מערכות כיבוי אש, טכוגרף, פניאומטי (מערכת אויר) וכדומה. כל אלו גורמים לעלויות גבוהות ומיותרות ואף לא הגיוניות. הארגון ביקש לרכז את כל הנ"ל במקום אחד, כלומר – במכון רישוי ובכך לצמצם עלויות באופן משמעותי.

 

בנוסף אנו מטפלים בנושא הטכוגרף  – ותקנה 168. הארגון הציג את השפעת הטכוגרף הדיגיטלי והקשר שלו לתקנה 168 שעות מנוחה של הנהגים משרד התחבורה יקיים פגישה בנושא והבין את החשיבות בשיתוף הארגון לקבלת החלטות.

 

כמו כן, הארגון העלה לקידום את נושא חניוני התרעננות סמוך לכבישים בין עירוניים דבר שהועלה בעבר ובשלב זה בוחנים היכן הדברים עומדים.

 

מסתמן שמר אסי סוזנה, מנהל אגף רישוי ומל"ח ימונה לרפרנט לנושא חברות ההסעה הפרטיות, דבר שהינו מבורך. ריכוז הנושאים הנדרשים לטיפול וכן לתקשורת פנימית, ידונו בישיבות מול מנהלת אגף תח"צ, וישיבות רבעונית ע"פ צורך גם בהשתתפות יו"ר ומנכ"ל הארגון .

 

נושאים אלו הולכים וצוברים תאוצה והועלו על סדר יומם של הגורמים הרלוונטיים במשרד התחבורה.

הארגון ישתתף בכל הישיבות ודיונים במשרד התחבורה ויהיה שותף לקבלת החלטות בכל הקשור לענף ההיסעים. התנעת ענייננו התקבלה בצורה נאותה ע"י גורמים במשרד התחבורה אשר רואים את חשיבות שיתוף הפעולה עם הארגון.

 

נמשיך לעדכנכם.

קבלו את החדשות שלנו

הרשמה לניוזלטר שלנו

קבלו את העדכונים שלנו